У зв'язку з воєнним станом робота магазину призупинена!


Cozy Pads - гігієнічні прокладки з натуральних тканин.
Менструальні і щоденні.

Тканинна щоденна прокладка лайт стандарт
Багаторазова щоденна прокладка Light Standart.
Тканинна щоденна прокладка лайт танга
Багаторазова щоденна прокладка Light Tanga.
FAQ Та все це - не недоліки, а питання тих, хто жодного разу не пробував.

Переваги багаторазових менструальних і щоденних прокладок


Для жінок

Перше - склад.Натуральні матеріали не створюють парникового ефекту і приємні шкірі. Для шару «до тіла» в Cozy Pads використовується тільки 100% бавовна. Усередині кілька всмоктують шарів і мембрана. Тільки до складу нижнього шару мембрани входить 20% поліуретану для утримання вологи. Зовнішній шар з м'якого флісу для кращого зчеплення з білизною. Пластикові кнопочки не іржавіють при пранні. З таким складом роздратування під великим питанням. А з бавовняними щоденні навіть алергіки можуть дозволити собі яскраве і спокусливе синтетичну білизну.

натуральна тканина

Друге - екологічність. Можливо, ти не уявляєш тієї купи викинутих гігієнічних засобів, на яку щорічно збільшуються звалища і яка бридко плаває в світовому океані. Але ти точно стикалася з неприємним видом використаних прокладок в громадських туалетах або роздягальнях на пляжі. А тепер уяви, що цього більше немає. Кожна несе додому в гарному мішечку свій жіночий секретик. Пам'ятаючи, що бавовна отримують з великими ресурсними витратами, використовуємо тканини економно, шиємо різну продукцію, за рахунок чого виробництво практично безвідходне. природа вдячна за використання еко продукту.

Досвід компанії

Третє - меркантильний. Термін придатності багаторазових прокладок більше 2-х років зберігає не тільки навколишнє середу, але і бюджет. А якщо врахувати, що в деяких джерелах термін придатності таких еко штук вказують до 10 років, то питання «пробувати або не пробувати? » відпадає сам собою.

Досвід компанії

Четверте - девачковое. Красиві принти: горох, геометрія, навіть казкові єдинороги. збираємо однотонні наборчики або зробимо за побажаннями фантазерки. І не тільки колір. Форма, розмір, комфорт - все, що не втілять в реальність виробники мас маркету, «Cozy Corner» зробить для тебе!

Ми за екологічність!

Ти з нами?

Часто задавані питання


У эко прокладки срок годности более 2х лет. Сколько средств за это время ты потратишь на средства женской гигиены масс маркета? А сколько на врачебные консультации и лекарства от молочницы, хламидиоза и прочей ерунды. Хлопок не создает приятной среды для неприятных бактерий.


Ты уже отказалась от хлопковых трусиков в пользу памперсов для взрослых, потому что их надо стирать и сушить?! Нет. Тогда можешь смело пробовать хлопковые прокладки.

Есть несколько вариантов предварительной стирки:

  • прополоскать холодной проточной водой, потом постирать хозяйственным мылом вместе с бельем;
  • если нет возможности стирки сразу после использования, например, на работе, то на ночь замочить в холодной воде, а утром простирнуть вместе с трусиками.

Сушить на батарее не стоит, лучше на горизонтальной сушке или подоконнике над батареей. В конце цикла все прокладки можно постирать в стиральной машине вместе с бельем при 30°С на слабом отжиме.

Перед каждым использованием прокладку нужно прогладить. Одежду новорожденным гладят, заботясь о нежной коже младенца. Твое тело тоже достойно любви и внимания.


Многоразовые прокладки складываются конвертиком, застегиваются на кнопочки и не протекают. А для тревожных у нас есть водонепроницаемые мешочки, в которые кладут использованную прокладку, чтоб уж точно ничего никуда не протекло.

^