У зв'язку з воєнним станом робота магазину призупинена!


Cozy Sponges
– спонжі з натуральних тканин.

Тканинні спонжіікі прямокутні
Багаторазові тканинні спонжі прямокутної форми
(фото 1).
Тканинні спонжіікі
Багаторазові тканинні диски (спонжі) різних кольорів
(фото 2).

Більшість розуміє, чому пластиковим пляшкам, одноразовим прокладенням і памперсам дістається від борців за чистоту довкілля.

А ось чому екологи просять відмовитися і від одноразових ватних дисків зрозуміло тільки самим екологам і особливо цікавляться. Тут пояснимо чому компанія "Cozy Corner" вирішила шити багаторазові диски.


«Cozy Corner» про турботу...


Для жінок

Команда «Cozy Corner» піклується про чистоту Планети, тому зводимо використання ресурсів і відходи до мінімуму, використовуємо кожен відрізок тканини, кожен клаптик пускаємо в справу. Так з'явилася ідея шити спонжі.

Натуральна тканина

Перше, що кидається в очі при покупці одноразових ватних дисків - упаковка. Найчастіше це пластикова коробочка або целофановий пакет. Від таких матеріалів відмовляємося і хочемо допомогти в цьому тобі.

Досвід компанії

Друге «що не так з ватяними дисками» те, що продукт одноразовий. Наприклад, сигаретний бичок розкладається 15 років. Тобто розкладатися буде «недовго», але ж розкладається сміття не в космосі, а на звалищі біля твого міста, яка кожен день збільшується на кількість спонжіів, дорівнює кількості жінок в твоєму місті.

Досвід компанії

Одноразові ватні диски зроблені з бавовни... з 100% бавовни... з 100% неорганічного бавовни. виростити органічний бавовна - це як зробити хліб. З неорганічних простіше, але його вирощування гірше для екосистеми.

Відповіді на типові запитання про багаторазових дисках для зняття макіяжу


Натуральне і екологічне

Розміри прямокутних 8х6 см, а у круглих діаметр - 6 см. Форму і колір вибирай в каталозі.

Cozy Sponges

Натуральне і екологічне

Склад: 100% органічна бавовна. Із зовнішнього боку красивий принт, з лицьової - білий. Тканина для лицьової боку використовуємо і для Cozy Pads, але тому що є контакт з агресивними середовищами, наприклад, тонік, міцеллярка, ми зробили її білою і гарантуємо відсутність роздратування. Принт НЕ попливе і не злиняє, а фарба не потрапить в пори.

Натуральне і екологічне

Прати можна в машинці з білизною або в ручну господарським милом. Коли закінчимо тестувати натуральні, поділимося контактами наших фаворитів. Якщо ти вже користуєшся натуральним милом для прання, напиши нам про свою знахідку.

Натуральне і екологічне

Сушити можна, як зручно і як завгодно. З відходом за багаторазовими дисками все просто, тому сміливо пробуй, шкіра і природа будуть вдячні за твій вибір.

Ми за екологічність!

Ти з нами?

^